Kişisel Blog
Genel

Toplu Tweet Silme Nasıl Yapılır

Toplu Tweet Silme Nasıl Yapılır

Twitteri uzun süredir kullanıyorsunuz ve binlerce tweet attınız. Vakti zamanında hepimiz küçüktük ve twitteri kullanmayı pek bilmiyorduk aslında saçma sapanda tweetler atardık. Şimdi bu atılan binlerce tweeti nasıl silerim diye düşünüyor olabilirsiniz, tabiki bu kadar twetti oturup elle silmek imkansız olmasa da çok zor olur diye düşünüyorum. 
Üzülmeyin size kestirmeden yaptığınız beğenileri aldığınız favları ve tweetleri tek tıkla silmenin yolunu göstereceğim. Toplu tweet silme nasıl yapılır adlı konuma yorum yaparsanız sevinirim.Twitter’da toplu tweet silmek için Twitter Archive Easer adlı uygulamayı bilgisayarınıza indirmelisiniz. Buraya tıklayarak programı indirip kurulumu yapın ve daha sonra aşağıda ki adımları uygulayın.
  • Programı kurun, twitter hesabınızla giriş yapın, giriş yaptıktan sonra hesabınızın bağlı olduğu mail adresine bir mail gelecek. Gelen mailde 7 haneli bir pin olacak bu pin ile twitter hesabınızı doğrulayın.
  • Doğrulama gerçekleştikten sonra twitter hesabınız ile program arasındaki bağlantı gerçekleşmiş olacak ve programına arayüzünde bulunan tweet sil, favori ve beğeni sil olan  3 seçeneği kullanarak silmek istediğinizi silebileceksiniz. Programın TR versiyonu yoktur fakat kullanımı zor olan bir program değil zaten.
Toplu Tweet Silme Nasıl Yapılır

Google’dan Gelen Aramalar

sosyal medya,sosyal medya teröristleri,sosyal medya fenomenleri,sosyal medyayı sallayan ses,sosyal medyada 5 milyon kez izlenen video,sosyal medya bağımlılığı,sosyal medya ödülleri,sosyal medyayı sallayan mevlüt,sosyal medya pkk,sosyal medya fenomeni

Yazar:

Girişimcilik ve Teknoloji alanlarında yazılar yazan GirisimciFilozof.Com Kurucusu

4 Yorum

  1. deeptone

    saol faydalı bilgiiiiii lazım olur iyi fikir yaaa 🙂

  2. Mutlu Yaşam

    selam.. .blogger semtinden gördüm geldim hemen. takipteyim buyurun bende beklerim 🙂 yazınız ise gerçekten merak ettiğim bir konuydu 🙂 teşekkürlerrrr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir