Kişisel Blog
Genel

Themeforest Ayın Ücretsizleri Vol4

Merhaba arkadaşlar bir önceki paylaşımımız da yeterli yorum sayısına ulaşmış bulunuyoruz. Aynı performansı bunda da göstereceğinizi umuyorum. Serimiz aynı şekilde devam ediyor işine yarayacak olan ufak tefek ürünleri set halinde paylaşmaya başlıyorum. Bu ürünler gerek ses gerek grafik gerekse bu tarz html şablonlar olacak. Gerekli uyarıları, kullanım şeklini lisansla alakalı ve diğer sorularınızı  ben önceki paylaşımlarda zaten yanıtladığımı düşünüyorum. Yorum yaparsanız tabi ki yine yardımcı olurum. Aşağıda ki benzer yazılar kısmından diğer paylaşımları indirebilir veya sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Ayrıca menüdeki indir butonu ile bu tarz bütün paylaşımlarıma ulaşabilirsiniz. İndirenlerden tek istediğim sadece indirdiğiniz ürünün altına yorum yapmanız iki dakikanızı almayacaktır emin olabilirsiniz.
Lafı fazla uzatmayacağım bu gün sizlerle iki adet html şablon paylaşacağım kodlama bilgisi olanlar bunları istedikleri altyapıya uyarlayabilir, görüntü olarak gaye başarılı ve kullanışlı çalışmalar. Kendi alanlarında çok işe yarayacaktır. İlki bootstrap 3 ile yapılmış NativeCruch  şablonu, etkinliklerde gayet işinize yarar. Editleyerek farklı alanlara yönlendirebilirsiniz.Diğeri ise bir kitap tanıtım şablonu kitap yazarlarının işine yarayacak cinsten bir şablon ben hemen aşağıya demo adreslerini, themeforestt linklerini ve indirme linklerini bırakıyorum.iyi günlerde kullanmanız dileğiyle hoşçakalın, Bu tarz paylaşımların devam etmesini istiyorsan yorum yapmayı unutma !

NativeChurch – Responsive HTML5 Template

Themeforest Ayın Ücretsizleri Vol4

Off the Shelf – Responsive E-Book Landing Page

Themeforest Ayın Ücretsizleri Vol4


YORUM YAPMAYI UNUTMA !

Google’dan Gelen Aramalar

wordpress tema, wordpress tema düzenleme, wordpress tema editleme, wordpress tema entegre, wordpress tema türkçeleştirme, wordpress tema yapımı, wordpress tema yükleme,

Yazar:

Girişimcilik ve Teknoloji alanlarında yazılar yazan GirisimciFilozof.Com Kurucusu

2 Yorum

  1. cemal altıntaş

    Eyvallah Hamdi Temaya ihtiyacı olanlar sayende elde edebilecekler. sadece ücretsizleri paylaştığın ve warez paylaşmadığın içinde ayrıca tebrik ederim. Adamsın.

    • hamdicetin

      Yorumun için teşekkürler Cemal hocam amacımız insanlara fayda sağlamak çer çöp olsun istemiyorum ortalıkta yada insanlara w*rez dağıtıp zarar vermek istemiyorum. Faydalı olabildiysek ne mutlu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir