Kişisel Blog
Genel

Themeforest Ayın Ücretsizleri Vol2

Yeniden merhaba arkadaşlar uzun uzun açıklama yapmayacağım yaptığım paylaşımların warez olmadığı ile alakalı bilgiyi ilk paylaştığım yazımı okuyarak alabilirsiniz. Arşivi paylaşmaya devam ediyorum  bu paylaşımdan sonra biraz seriye bağlayacağım paylaşımları upload etmekle uğraştım baya biriktirmişim.
Bugün sizinle Venedor Responsive PrestaShop Temasını paylaşıyorum, tema normalde 80 dolardı ücretsize düştüğünde paylaştıktan sonra 70 dolara düşürmüşler.Mobil uyumlu olan bu tema E-Ticaretle uğraşanlar için bulunmaz nimet.İşinize yarayacağını inanıyorum lafı fazla uzatmadan temanın themeforestteki linkini buraya bırakıyorum.Aşağıda demosu ve indirme linki mevcut. Yeni paylaşımın gelmesi için 15 yorum olmasını istiyorum. Hemen ardından arşiv gelmeye devam edecek. Wmaracındaki konudan güncel olarak aylık ücretsiz ürünleri paylaşmaya devam ediyorum buradan yalnızca günü geçmiş indiremediğiniz ürünler gösterimde olacak. Yorum yapanlara şimdiden teşekkürler.
Yorum Yapmayı Unutma !

Google’dan Gelen Aramalar

themeforest, themeforest 2, themeforest bangla tutorial, themeforest free download, themeforest tema, themeforest tema satın alma, themeforest tema yükleme, themeforest wordpress tutorial,

Yazar:

Girişimcilik ve Teknoloji alanlarında yazılar yazan GirisimciFilozof.Com Kurucusu

15 Yorum

 1. cemal altıntaş

  Ticari amaçlı siteler için güzel bir tema kullanılabilir. teşekürler.

 2. Lancefter Blog

  Teşekkürler Usta 🙂

 3. Bozbey Mesut

  eyw kardeşim blog için bi tema varmı

 4. kampanyacimiz

  elleriniz dert görmesin, gerçekten başarılı be tema. hemen arşive.

 5. murat

  hocam devamı yokmu. ihmal ettin siteyi ve bizi biraz 😀

 6. Kadinanlar com

  Merhaba hocam..

  Wmaraci.com da gördüm yazınızı ve bir sitenize göz atmak istedim 2 temayı indirdim teşekkür ederim temaları paylaştığınız için, ve vendor indirdim ama bu lisans sorunu verir mi ve güncellemeleri nasıl yapacağız sorun çıkartır mı biraz aydınlatır mısınız..

  • hamdicetin

   Merhaba hoşgeldiniz, temaların ücretsiz sürümlerini indirdiniz lisansız versiyonlarıdır indirdiğiniz ürünler.

   İlk paylaşımım da belirttiğim üzere ücretsiz indirilen ürünlerin ücretli hale dönmesinden sonra ya sürüm yükseltirler ki amaç sizin temayı denemeniz beğenirseniz ücretli olarak satın almanız, diğer ihtimalde ürün satış yapmıyordur artık ücretsiz dağıtıldıktan sonra marketten kaldırılır.

   Venedorda olduğu gibi artık markette yok.Sormak istediğiniz farklı bir konu varsa yardımcı olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil Oyun