2017’ye bir web sitesi olarak sıradan bir şekilde girmeyi düşünmüyordunuz herhalde. 2016’da yaşanılan kötü olayların 2017 bir son bulmasını dileyerek başlayayım öncelikle.Savaşlar ve ölümlerin yaşanmaması dileğiyle.Gelelim websitemize, sitemizi gerek logo değişimi yaparak gerekse kodlar yardımıyla özel günlerde farkındalık yaratmak amaçlı güncelliyoruz.
Bende bugün sitemiz için bir kar yağdırma efekti hazırladım.Açık kaynaklı Javascript dosyasını kendinize göre düzenleyebilirsiniz.Oldukça temiz kodlanmıştır.
Kullanımı çok basit hemen aşağıdaki kodu kopyalayarak sitenizin head  kodları arasına yapıştırmanız yeterli, şimdi anasayfanızı yenileyin ve farkı görün.Demo ekleme gereği duymadım çünkü işlem basit olduğu için kendi demonuzu 1 dk sürmeden oluşturmuş olacaksınız zaten.
Beni takip ettiğiniz için teşekkürler iyi seneler diliyorum herkese.

KODGoogle’dan Gelen Aramalar

html kod dersleri, html kod yazma, html kodlama, html kodlama dersleri, html kodları, html kodları ile site yapma, html kodları ile web sitesi yapımı, html kodu ekleme, WordPress,

Benzer Yazılar
Comments

  1. Güzel bir kod ancak sayfa hızını yavaşlatacak kodları kullanmamaya özen gösteriyorum. arkaplanı beyaz olmayan web sayfalarında daha güzel görünecektir

    • hamdicetin ( Author )

      Şimdi bu kodu 2-3 günlüğüne kullanacağımız için pek sıkıntı yaratmayacaktır hocam yalnız arka plan konusunda haklısınız beyaz arka plana gitmiyor.

  2. Kış gelmesiyle birlikte Google arama motorunda en çok aranan şeylerden bir tanesi. Çok hoş bir efekt.

  3. çok teşekkür ederim hocam güzel bir kod

  4. Kış geldi, biraz kar yağışı iyi olur, teşekkürler 🙂

Add Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir