Kişisel Blog
Genel

Sitene Kar Yağdırma Efekti Kodu Ekle

2017’ye bir web sitesi olarak sıradan bir şekilde girmeyi düşünmüyordunuz herhalde. 2016’da yaşanılan kötü olayların 2017 bir son bulmasını dileyerek başlayayım öncelikle.Savaşlar ve ölümlerin yaşanmaması dileğiyle.Gelelim websitemize, sitemizi gerek logo değişimi yaparak gerekse kodlar yardımıyla özel günlerde farkındalık yaratmak amaçlı güncelliyoruz.
Bende bugün sitemiz için bir kar yağdırma efekti hazırladım.Açık kaynaklı Javascript dosyasını kendinize göre düzenleyebilirsiniz.Oldukça temiz kodlanmıştır.
Kullanımı çok basit hemen aşağıdaki kodu kopyalayarak sitenizin head  kodları arasına yapıştırmanız yeterli, şimdi anasayfanızı yenileyin ve farkı görün.Demo ekleme gereği duymadım çünkü işlem basit olduğu için kendi demonuzu 1 dk sürmeden oluşturmuş olacaksınız zaten.
Beni takip ettiğiniz için teşekkürler iyi seneler diliyorum herkese.

KODGoogle’dan Gelen Aramalar

html kod dersleri, html kod yazma, html kodlama, html kodlama dersleri, html kodları, html kodları ile site yapma, html kodları ile web sitesi yapımı, html kodu ekleme, WordPress,

Yazar:

Girişimcilik ve Teknoloji alanlarında yazılar yazan GirisimciFilozof.Com Kurucusu

8 Yorum

 1. cemal altıntaş

  Güzel bir kod ancak sayfa hızını yavaşlatacak kodları kullanmamaya özen gösteriyorum. arkaplanı beyaz olmayan web sayfalarında daha güzel görünecektir

  • hamdicetin

   Şimdi bu kodu 2-3 günlüğüne kullanacağımız için pek sıkıntı yaratmayacaktır hocam yalnız arka plan konusunda haklısınız beyaz arka plana gitmiyor.

 2. Onur ÇAKIR

  Kış gelmesiyle birlikte Google arama motorunda en çok aranan şeylerden bir tanesi. Çok hoş bir efekt.

 3. Eniyion

  çok teşekkür ederim hocam güzel bir kod

 4. Faruk

  Kış geldi, biraz kar yağışı iyi olur, teşekkürler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir