Kişisel Blog
Genel

Canlı Yayın Bildirimini Kapatmak

Facebook Canlı Yayın Bildirimini Kapatmak

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce facebook canlı yayın özelliğini getirdi önceleri yalnızca yüksek beğeniye sahip sayfaların kullanabildiği bu özelliği şimdilerde herkes kullanabiliyor.Sizinde arkadaşlarınız mutlaka kullanıyorlardır belki siz bile kullandınız bu özelliği, insanlara ulaşmanın bir yolu olarak kullanılabilecek bir özellik aslında kullanmasını bildikten sonra bir sıkıntı yaratmaz, fakat vardır sizinde gıcık kaptığınız arkadaşlarınız özellikle yaptığı her şeyi facebook’ta paylaşıp reklam yapanlara bu özelliğin gelmesi çok kötü oldu. Yetmezmiş gibi birde bildirim üstüne bildirim geliyor.
Asıl konumuza geri dönecek olursak gelen bu facebook canlı yayınlardan gelen  bildirimleri nasıl kapatabiliriz.Hemen bildirimler kısımına girip sağ üstte yer alan ayarlar kısmına tıklıyoruz.
Bildirimleri kapatma
Ayarlar kısmına girdikten sonra canlı yayınlar için bir ayar bölümü göreceksiniz oraya tıklayıp sağ tarafta açılan tümü kapalı şekilde ayarlarsanız bundan sonra sürekli bu bildirimleri görmekten kurtulacaksınız.
Canlı yayın bildirimini kapatma

Google’dan Gelen Aramalar

facebook, facebook beğeni hilesi, facebook çalma, facebook giriş yap, facebook hesap çalma, facebook nasıl çalınır, facebook şifre kırma,

Yazar:

Girişimcilik ve Teknoloji alanlarında yazılar yazan GirisimciFilozof.Com Kurucusu

4 Yorum

  1. cemal altıntaş

    Buna gerçekten ihtiyacım vardı milletin içki masasını görmek zorundamıyım yahu bi bok sanıyorlar içmeyi sanırım millete izletiyorlar komik salak hallerini eyv. teşekürler.

  2. Enes Talha Çalışkan

    Yazdığınız iyi olmuş bende bu durumdan rahatsız oluyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir