Herkese Merhaba; bu gün sizlere benim neredeyse 7/24 online şekilde bulunduğum forumdan bahsetmek istiyorum. Yaklaşık 6 yıl önce tanıştım bu forumla ve 6 yıldır aktif olarak kullanıyorum.
Kısaca forumdan bahsetmek gerekirse site ve blog sahiplerinin bir arada bulunduğu fikir alışverişi yaptığı ayrıca ticaretinde yer aldığı ve büyük önem taşıdığı bir forum sitesidir. Takıldığınız yerlerde danışabileceğiniz, ücretli veya ücretsiz işlerinizi hallettirebilieceğiniz veya yeteneğiniz olduğu alanda size bir gelir kapısı açan sitedir wmaracı. Çeşitli etkinliklere katılabilir, en önemlisiyse güzel dostluklar edinebilirsiniz.
Ben webmasterlık yapan arkadaşlarımla hep wmaracın da tanıştım. Wmaracının webmasterlara sunduğu özellikler saymakla bitmez, işimize yarayacak bir çok analiz araçları mevcut ayrıca premium üyelik satın alarak ek özelliklere sahip olabiliyorsunuz. Ticaret konusunda gelirsek çeşitli alanlarda yeteneği olan webmaster arkadaşlar ticaret konular açarak yeteneklerini kullanarak gelir elde edebiliyor. Foruma üye olmak isteyenler hemen bu linkle tıklayabilirsiniz www.wmaraci.com
Kullanıcı Adım HamdiCetin. Şiddetle tavsiye ederim ve herkesi beklerim iyi bloglamalar.

Benzer Yazılar
Comments

  1. Bende sürekli takip ediyorum bu forumu

  2. Bencede Wmaraci.com R10 a göre daha iyi yardımlaşma vs. olarak R10 biraz daha ticaret ağırlıklı bir site.

  3. Wmaracına girecem diye bu yazıya geldim 🙂

  4. Gerçekten 10 numara bir forum

  5. Wmaracını ararken buraya düşenler yazsın 😀

  6. Çok iyi bir forum gerçekten.

  7. Wmaracından geldim Hamdi 🙂

  8. Bende katılıyorum.

  9. Webmaster Forumları arasında herhalde en iyisi wmaraci.com

Add Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir