Kişisel Blog
Genel

2017 İşe Yarayan Ücretsiz VPN Servisi

2017 İşe Yarayan Ücretsiz VPN Servisi
Merhaba çoğunuzun bildiği üzere kısa süre önce kullandığımız çoğu VPN servisleri şuan kullanılmaz halde. Ben Chrome eklentisi olan ZENMATE VPN ‘i kullanıyordum fakat şuan aktif ettiğim zaman bütün internet servisi gidiyor, yani normalde ulaşamadığımız sitelere ulaşmak için kullandığımız VPN servisleri var olan interneti kullanmamıza da izin vermiyor.
Üzülmeyin Opera Tarayıcısında yeni bir güncelleme yaparak ücretsiz olarak tarayıcıya ekli şekilde VPN hizmeti veriyor yalnız bunun için tarayıcının geliştirici sürümünü indirmeniz gerekiyor.Telefondan girenler içinde aynı şekilde Operanın ücretsiz VPN servisinden faydalanması sağlanmış.  Buraya tıklayarak operanın geliştirici sürümünü indirebilirsiniz.Buraya  tıklayarak ta Google play üzerinden telefonunuza indirebilirsiniz.

2017 İşe Yarayan Ücretsiz VPN Servisi

Kullanımı çok basit yapmanı gereken tarayıcıyı indirdikten sonra ayarlar kısmına gelerek, VPN bölümünden ‘Enable VPN‘ seçeneği ile VPN’i aktif etmek daha sonra tarayıcının sekmesinden herhangi bir siteye girerek sol üstte yer alan VPN sekmesinden ülke seçimi yapabilirsiniz.Şimdilik sadece Almanya,Kanada ve ABD bulunmakta.İşte şimdi ücretsiz,sınırsız ve gönül rahatlığı ile internette gezinebilirsiniz.Beni takip ettiğiniz için teşekkür ederim yorum yaparsanız sevinirim.

Google’dan Gelen Aramalar

vpn, vpn değiştirme, vpn ile bağlanma, vpn ile bağlanmak, vpn ile bedava internet, vpn kurulumu, vpn nasıl kullanılır, vpn nasıl kurulur, vpn nedir, vpn programları,

Yazar:

Girişimcilik ve Teknoloji alanlarında yazılar yazan GirisimciFilozof.Com Kurucusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir